برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
مقایسه0

یخچال دو قلو ال جی B404-F401

44,000,000 تومان
تماس با فروشنده

شماره های بخش فروش

هر موقع از شبانه روز میتوانید تماس بگیرید

خانم محمدی 09184179241
خانم صادقی 09184179240
رنگ
  • نقره ای
گارانتی
پیشنهاد میکنم1
اضافه به مقایسه0
بعدا میخرم
  • ظرفیت 690 لیتر
  • موتور اینوتر خطی
  • سازگار با محیط زیست
  • کشوی Moist Balance Crisper
  • سیستم جریان هوای Multi Air Flow
  • فناوری Fresh Cooling
  • قابلیت آب سرد کن
بیشتر بخوانید
توضیحات

نقد و بررسی یخچال دوقلوی ال جی GR-F401|B404 

 

یخچال دو قلو ال جی GR-B404-F401 محصولی متفاوت و شیک از کمپانی کره می باشد که به صورت جداگانه طراحی شده است. به عبارتی یخچال و فریزر آن هر کدام به صورت جدا تولید شده که با کنار هم قرار گرفتن آنها در کنار یکدیگر نه تنها جذابیت خاصی به فضای آشپزخانه می بخشد؛ بلکه در عین حال نیز فضای گسترده تری جهت ذخیره سازی مواد غذایی را فراهم می سازد. ظرفیت کلی این یخچال دو قلو ال جی روی هم رفته 695 لیتر می باشد که با خیال راحت می توانید به صورت طولانی مدت هر نوع ماده خوراکی را با کیفیت بالایی ذخیره سازی کرد. موتور اینورتر خطی در این یخچال دو قلو هم عملکردی عالی از خود ارائه می دهد و هم اینکه با میزان نویز بسیار پایینی همراه شده است. کشوی حفظ رطوبت Moist Balance Crisper نیز با امکان حفظ و ایجاد رطوبت مناسب، مواد خوراکی را از خرابی و کپک زدن در امان نگه می دارد.  قابلیت خنک کنندگی سریع در یخچال فریزر ال جی با امکان تولید هوایی خنک، سراسر فضای یخچال را سرد نگه می دارد. سیستم جریان هوای Multi Air Flow نیز همواره هوایی خنک را در یخچال و فریزر برقرار می سازد. در کل می توان گفت همراه با یخچال فریزر دو قلو ال جی B404 و F401 هم از مزایای ویژه آن برخوردار خواهید شد و هم اینکه فضای آشپزخانه را به لطف رنگ زیبای نقره ای آن جذاب می کند. شما نیز اگر به دنبال یک نوع یخچال خوب هستید، این مدل یخچال فریزر دو قلو می تواند نیازهای روزانه تان را تامین کند.

ظرفیت بالای یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401

ظرفیت بالای یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401

یکی از ملاک های مهم و مدنظر به هنگام خرید یخچال ظرفیت و فضای ذخیره سازی می باشد. ما در اینجا با معرفی یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 می خواهیم یکی از بهترین یخچال ها را به شما پیشنهاد دهیم. ظرفیت کلی این یخچال 690 لیتر است که با خیال راحت هر نوع ماده ی غذایی در داخل آن ذخیره سازی می‌شود. فضای داخلی یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 به صورت کاملا مدیریت شده طراحی شده است. ال جی برای دیواره های فضای داخلی یخچال عایق های نازکی را به کار برده تا با این کار به گسترش فضای داخلی جهت ذخیره سازی بیشتر بیفزاید. به عبارتی دیواره های یخچال فریزر ال جی نسبت به بسیاری از مدل های دیگر بسیار نازک تر طراحی شده تا با این کار فضای بیشتری را در اختیارتان قرار دهد. پس اگر از بابت ذخیره سازی مواد خوراکی نگران هستید باید گفت همراه با یخچال فریزر دو قلو ال جی با کمبود فضا مواجه نمی شوید و می توانید حجم وسیعی از مواد را در داخل آن نگهداری کنید.

 کمپرسور اینورتر خطی یخچال دو قلو ال جی B404-F401

صرفه جویی در انرژی با موتور اینورتر خطی یخچال ال جی B404-F401

یکی از بخش های مهم و تاثیر گذار در کارایی یخچال موتور و نوع آن می باشد. به عنوان مثال ما در این بخش با معرفی یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 که به کمپرسور اینورتر خطی مجهز می باشد می خواهیم مزیت های آن را نسبت به دیگر مدل ها بیان کنیم. کمپرسور اینورتر خطی از چند جهت بر دیگر موتورها برتری دارد؛ که یکی از آن ها صدا و میزان نویز پایین می باشد. به این منظور که با اصطکاک اضافه و میزان نویز بالا رو به رو نمی شوید و دستگاه در کمال آرامش به کارایی خود ادامه می دهد. همچنین این نوع موتور با انرژی بسیار پایینی عملکرد و کارایی بالایی را ارائه می دهد.

بیشتر بدانید: کمپرسور اینورتر خطی چه مزایایی دارد؟ این نوع موتور علاوه بر کارایی و عملکرد بالا با کاهش هزینه های مصرفی نیز همراه می باشد. به بیان دیگر به دلیل عدم اصطکاک در آن و همچنین کم تحرک بودنش مصرف انرژی را پایین می آورد و با بهره وری در انرژی هزینه های مصرفی برق تا حد قابل توجهی پایین می آید.

یخچال دو قلو ال جی B404-F401 سازگار با محیط زیست

یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 سازگار با محیط زیست

همانگونه که در بخش قبلی اشاره کردیم یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 مجهز به کمپرسور اینورتر خطی می باشد؛ که در این بخش می خواهیم بیشتر در مورد مزایای آن بحث کنیم. در واقع موتور کمپرسور اینورتر خطی تولید و انتشار گاز پر خطر CO2 را تا 60 کیلوگرم کاهش می دهد. این یعنی اینکه وجود کمپرسور اینورتر خطی در این یخچال ال جی درست مانند آن است که 15 عدد درخت کاج را در محیط کاشته اید. در نتیجه همراه با کمپرسور اینورتر خطی یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 تا حد زیادی آلاینده های ناسالم که باعث آسیب به محیط زیست می شوند کاهش پیدا می کنند.

یخچال دو قلو ال جی B404-F401 - سیستم Multi-Air-Flow

هوای خنک و مزایای آن در یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401

یکی از مزیت های یخچال دو قلو ال جی B404-F401 که سبب برتری آن نسبت به دیگر مدل ها شده، امکان مجزا بودن قسمت فریزر از یخچالش می باشد. این نوع یخچال که به صورت جداگانه از فریزر طراحی شده نه تنها به کاربر اجازه ذخیره سازی مواد غذایی را می دهد؛ بلکه در عین حال نیز با خیال راحت می توان به نگه داری مواد زمستانه بپردازید. در این میان وجود یک خنک کننده که بتواند از پس سرد نگه داشتن و سالم ماندن مواد غذایی بر بیاید بسیار ضروری می باشد. به همین منظور ال جی از یک نوع خنک کننده در یخچال فریزر دو قلو B404-F401 کمک گرفته که شرایط ایده آلی جهت سالم ماندن مواد را فراهم می سازد. استفاده از سیستم خنک کننده Multi Air Flow در این یخچال با تولید و انتشار هوای سرد به طول عمر بالای مواد غذایی کمک زیادی می کند. 

یخچال دو قلو ال جی B404-F401 - فناوری Fresh Cooling

فناوری Fresh Cooling در یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401

در بخش های قبلی هوای خنک در یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 را مورد بررسی قرار دادیم، حال در این بخش می خواهیم به چگونگی انتشار آن توضیح دهیم. هوای سردی که در یخچال فریزر دو قلو ال جی به جریان در می آید از طریق دریچه های چندگانه پخش می شودکه با این روش کارایی یکنواخت و عالی را تضمین می دهد. به عبارتی هوای خنکِ به جریان در آمده در یخچال ال جی هم غذاها را سالم نگه داری می کند و هم اینکه عطر و طعم میوه ها و سبزیجات را تا مدت زمان طولانی حفظ می کند. 

حفظ رطوبت میوه و سبزیجات با قابلیت Moist Balance Crisper در یخچال دو قلو ال جی B404-F401

کشوی حفظ رطوبت Moist Balance Crisper در یخچال دو قلو ال جی B404-F401

با طراحی یخچال دو قلو ال جی B404-F401 دیگر نگران خراب شدن مواد خوراکی تان نباشید چرا که از قابلیت حفظ رطوبت برخوردار است. در واقع این مدل یخچال فریزر به صورت کاملاً حرفه ای رطوبت مواد غذایی را در حد تعادل قرار می دهد.  به عبارتی این خصوصیت شامل یک طراحی مشبک مانندیست که بر روی کشوی میوه و سبزیجات یخچال تعریف شده که رطوبت کافی را در آن به جریان در می آورد. در واقع در این کشو رطوبت تبخیر شده مواد غذایی قبل از اینکه به صورت قطره های آب روی مواد غذایی بریزند، به سرعت توسط صفحه مشبک جذب می شود و در نتیجه رطوبت مواد غذایی درون کشو در حد متعادل باقی می ماند. پس با این توصیفات باید گفت موادی که از بابت خراب شدن آنها نگرانی دارید را در داخل این کشوی ها قرار دهید و با امکان تعادل مناسب باعث می‌شود تا حساس ترین مواد خوراکی دارای رطوبت مناسب باشند.

یخچال دو قلو ال جی B404-F401 - طراحی باریک آبریز

طراحی باریک آب سردکن یخچال دو قلو ال جی B404-F401

از دیگر امکانات یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 قابلیت آب سردکن می باشد که این بار و برخلاف بسیاری از یخچالها به گونه ای متفاوت طراحی شده است. به عبارتی ال جی طراحی این آب سردکن را به صورت باریک برای این مدل یخچال تعریف کرده استبا نگاه به درب یخچال ال جی متوجه اهرم آبریز آن می شوید که تنها با یک فشار ساده آب در دسترس قرار می گیرد. مخزن آب سردکن به صورت کاملاً هوشمندانه در نظر گرفته شده به صورتیکه فضای زیادی را به خود اختصاص نداده است.

ال جی به صورت منحصر بفرد از دستگیره های راحت باز شو یا همان Easy Open در یخچال دو قلو B404-F401 کمک گرفته تا به وسیله آنها درب یخچال به راحتی باز شود. همچنین این نوع دستگیره ها به صورت بسیار مقاومی از یخچال محافظت می کنند.

لامپ های LED یخچال دو قلو ال جی B404-F401

لامپ های LED یخچال دو قلو ال جی B404-F401

شرکت ال جی این بار و برخلاف بسیاری از لامپ های معمولی از نوعی لامپ LED کم مصرف و در عین حال پر نور کمک گرفته که در این میان یخچال ال جی B404-F401 نیز به چنین لامپ هایی مجهز می باشد. این نوع لامپ ها دارای انرژی پایین، طول عمر بالا و دو برابر درخشان تر از مدل های معمولی هستند. از طرفی دیگر با طول عمر بالایی که نسبت به لامپ های معمولی دارند تا سالیان طولانی بهترین عملکرد را ارائه می دهند. تولید گرمای کمتر نسبت به لامپ های معمولی نیز از دیگر مزیت های لامپ LED این یخچال دو قلو می باشد که با امکان تولید حرارت پایین به سالم ماندن مواد غذایی کمک زیادی می کند. علاوه براین جهت قرار گیری این لامپ ها به منظور دید هر چه بهتر مواد در سمت بالای یخچال می باشد.

جمع بندی:

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که به دنبال یخچال های دو قلو هستید ما به شما یخچال فریزر دو قلو ال جی B404-F401 را پیشنهاد می دهیم. این دو یخچال و فریزر به عنوان دو برادر دو قلو با قرار گیری آنها در آشپزخانه نه تنها فضا را شیک تر جلوه می دهند؛ بلکه در عین حال نیز همراه با امکاناتی همچون کمپرسور اینوتر خطی، قابلیت آب سرد کن، سیستم خنک کننده Multi Air Flow و فیلتر بهداشتی  گزینه ای مناسب و ایده آل را پیش رویتان قرار می دهد. حال در اینجا حق انتخاب با شماست که بخواهید این مدل یخچال دو قلو یا سایر مدل های سایت سلام بابا را مشاهده و در صورت انتخاب آن را ارزان تر از سایر سایت به صورت غیر حضوری تحویل بگیرید.

جزئیات محصول
LG GR-404/GR-F401
وزن
81 کیلوگرم
اشترا گذاری هوشمند
yes
رتبه انرژی
+A
نوع یخچال
دو قلو
منو فارسی
no
آبسردکن
yes
یخساز خودکار
no
تعداد طبقات یخچال
5 طبقه
لامپ یخچال
yes
تعداد طبقات درب یخچال
5 طبقه
قفل کودک V-Chip
yes
جنس بدنه
استیل
ضد لک و اثر انگشت
no
صفحه ی کنترل دیجیتالی
yes
سیستم عیب یاب هوشمند
Smart Diagnosis
امکانات دیگر
لامپ های LED
قدرت صدا: 41db
سازگار با محیط زیست
سنسورهای دیجیتال جهت کنترل دما
لوازم جانبی همراه
دفترچه راهنما - محفظه و قفسه های داخلی
گاز خنک کننده
R600a
جریان هوای چندگانه
Multi Air Flow
تولید کننده
LG
کشور مونتاژ
کره
کشور سازنده
کره
قابلیت تنظیم دمای یخچال
yes
قابلیت یخچال
yes
قفسه نگه داری بطری آب
yes
تصفیه آب
no
قابلیت اتصال به آب شهری
no
جنس درب
استیل
تعداد کل کشوها
2 عدد
قفسه لبنیات
2 عدد
تعداد کل قفسات
12 قفسه
گنجایش کل به لیتر
690 لیتر
تعداد طبقات فریزر
7 طبقه
تعداد طبقات درب فریزر
ندارد
هشدار درب
yes
کمپرسور
اینورتر خطی
رنگ بدنه
نقره ای
سایر قابلیت ها
جنس دسته: آلومینیوم
مصرف انرژی: 273 (کیلووات ساعت در سال)
12 ساعت زمان ذخیره سازی در هنگام خرابی
سیستم بدون برفک
yes
انجماد سریع
yes
تعداد کشوی فریزر
6 کشو
تعداد کشوی یخچال
2 کشو
یخ ساز
یخساز دستی
ارتفاع
185 سانتی متر
عرض
67.3 سانتی متر
عمق
59.5 سانتی متر
تعداد درب
دو درب
طراحی دور این دور
no
قابلیت فریزر
yes
فیلتر بهداشتی
no
سیستم هوشمند Smart ThinQ
no
قابلیت FRESHBalancer
no
تعداد قفسات دور این دور
ندارد
مدل یخچال
R-B404-F401
قابلیت تنظیم دمای فریزر
yes
نظرات
بدون نظر

ارسال نظر در مورد محصول

  • امتیاز ما به محصول::
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
پرسش و پاسخ (4)
محمد
1398-12-06

سلام این یخچال مدل ۲۰۱۹ هم داره که یخسازش اتوماتیک باشه؟<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
پاسخ مدیر: سلام و درود..کاربر گرامی هیچ کدام از یک یخچال های دوقلو دارای یخساز اتومات نیستند.<br />
سهراب
1398-10-11

چرا برای همین یه مدل چند جور قیمت هست از ۱۴ تومن تا ۲۰ مگه چیزیشون فرق میکنه<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
سلام وقت بخیر. بله متاسفانه فیک این محصول تو بازار است. و خیلی ریسک است از هر فروشگاهی خریداری بکنید. موفق باشید.<br />
مهرداد
1398-09-05

با عرض سلام و خسته نباشید<br /> آیا دوقلو ال جی ۴۰۱٫۴۰۴ سفیدموجود دارید ؟ لطفاً قیمت را اعلام نمایید<br /> <br /> با تشکر<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
سلام و درود.خیر رنگ سفید در انبار موجود نیست.<br />
محمدرضا شکاری
1398-07-26

با سلام<br /> آیا این مدل وای فا داره؟<br />

Was this comment useful to you? Yes No
Reply from سلام بابا:
سلام و درود<br /> <br /> خیر دوست گرامی از این قابلیت برخوردار نیست.<br />
محصولات مرتبط
36,500,000 تومان
ظرفیت به لیتر&nbsp;690 ظرفیت به فوت&nbsp;40 موتور اینورتر دیجیتال خنک کننده&nbsp;All-around Cooling خنک کننده&nbsp;Power Cool و Power Freeze سیستم بدون برفک قابلیت آبسردکن و یخ ساز
قیمت تماس بگیرید
یخچال دو قلو سامسونگ RZ28-RR35 دارای طراحی دو قلو و روی هم رفته با ظرفیت بالای 36 فوت تولید شده است. ظرفیت این یخچال به عبارتی 659  لیتر می باشد که با قرار گیری هر کدام در کنار یکدیگر فضای شیک به محیط می بخشند....
قیمت تماس بگیرید
یخچال دوقلو بوش آلمان KSV36VL30–GSN36VL30 با ظرفیت 32 فوت، ظرفیت یخچال 346 لیتر، ظرفیت فریزر 237 لیتر تولید شده است. امکان یخ زدایی به صورت خودکار، توزیع خنک کنندگی مطلوب از طریق فن داخلی، طبقه های قابل تنظیم و قابل...
قیمت تماس بگیرید
یخچال فریزر دو قلو بکو RSNE445 - RFNE350 با ظرفیت 40 فوت تولید شده است. طراحی به صورت دو قلو، آب سردکن، توزیع خنک کنندگی مطلوب از طریق فن داخلی، طبقه های قابل تنظیم و قابل شستشو، فیلتر بوی ضد باکتری، کلاس انرژی A + و...

ویژگی های عمومی

تولید کننده LG
کشور مونتاژ کره
کشور سازنده کره

طراحی و ویژگی‌های ظاهری

نوع یخچال دو قلو
جنس بدنه استیل
گنجایش کل به لیتر 690 لیتر
رنگ بدنه نقره ای
تعداد درب دو درب
مدل یخچال R-B404-F401

امکانات هوشمند

اشترا گذاری هوشمند
سیستم عیب یاب هوشمند Smart Diagnosis
سیستم هوشمند Smart ThinQ

تغذیه

رتبه انرژی +A
گاز خنک کننده R600a
کمپرسور اینورتر خطی

ویژگی های یخچال

تعداد طبقات یخچال 5 طبقه
لامپ یخچال
تعداد طبقات درب یخچال 5 طبقه
صفحه ی کنترل دیجیتالی
قابلیت تنظیم دمای یخچال
قابلیت یخچال
تصفیه آب
تعداد کل کشوها 2 عدد
قفسه لبنیات 2 عدد
تعداد کل قفسات 12 قفسه
تعداد کشوی یخچال 2 کشو

ویژگی های فریزر

تعداد طبقات فریزر 7 طبقه
تعداد طبقات درب فریزر
سیستم بدون برفک
انجماد سریع
تعداد کشوی فریزر 6 کشو
قابلیت فریزر
قابلیت تنظیم دمای فریزر

وزن و ابعاد

وزن 81 کیلوگرم
ارتفاع 185 سانتی متر
عرض 67.3 سانتی متر
عمق 59.5 سانتی متر

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراه دفترچه راهنما - محفظه و قفسه های داخلی

امکانات ویژه

منو فارسی
امکانات دیگر لامپ های LED <br /> قدرت صدا: 41db<br /> سازگار با محیط زیست<br /> سنسورهای دیجیتال جهت کنترل دما
جریان هوای چندگانه Multi Air Flow
قفسه نگه داری بطری آب
قابلیت اتصال به آب شهری
طراحی دور این دور
فیلتر بهداشتی
قابلیت FRESHBalancer
تعداد قفسات دور این دور

سایر ویژگی ها

آبسردکن
یخساز خودکار
قفل کودک V-Chip
ضد لک و اثر انگشت
جنس درب استیل
هشدار درب
سایر قابلیت ها جنس دسته: آلومینیوم<br /> مصرف انرژی: 273 (کیلووات ساعت در سال)<br /> 12 ساعت زمان ذخیره سازی در هنگام خرابی
یخ ساز یخساز دستی

فهرست

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم